6 Haziran 2012 Çarşamba

Çarşamba

Pazartesi ve Salı okula gitmemiştim. Bugün gitmek zorundaydım. O yüzden gittim. Sınıfta dört kişiydik. Geçen dönem son Perşembe gittiğimde üçtü:
   İlk önce iki kişiydik. Diğer kız da sınıftan en nefret ettiklerimden biriydi. Beklerken zil çaldı. Bizi başka sınıflara yollayacaklar diye çok korkuyorduk. Sonra biri daha geldi. Bütün dersler film izledik. Öğleden sonra gezi vardı. Konserimsi bir şeydi ama aletleri tek tek tanıtıyorlardı. Orkestrada. Geziye giderken otobüste sessiz sinema oynuyorduk. Bir öğretmen gelip çok ses çıkardığımızı söyledi ve hepimizi ayrı yerlere oturttu.

Bu dönem 4 kişiydik; üçü de sınıftan en nefret ettiğim kızlardı. Ama bunlar böyle sınıfın bir köşesinde gülüşüyorlar kendi kendilerine, ben nasıl sinir oluyorum. Sanki "Ben en üstteyim hahaha ezik" der gibi tavırları, konuşmaları var bi de.
 İlk ders film izledik. Sonra müdür bütün öğretmenlere film izletmeyeceklerini, test çözdüreceklerini söylemiş. O yüzden test çözdük. Sonra Melekler ve Şeytanlar'ı izledik.

Sonra alabildiğim kadar kitabımı toplayıp eve geldim. Tab ettirdiğim fotoğrafları fotoğrafçıdan aldım. Bence okulun son Perşembe günü okula gitmek mantıksız. Gerçekten çok eğlenceli ama tek kişi kalma ihtimali de var.

Yaz tatiline tam 2 gün kaldı. Sadece 2 gün.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder